Kiralama

Plus Residence mobilyalı ve mobilyasız olarak sunduğu, farklı boyut ve ihtiyaçlarınız için beklentilerinizi karşılayacak benzersiz çözümler sunuyor,

Çeşitli kat ve konumlarda seçenekleri görebileceğiniz dairelerimiz, geniş camları ile tüm gün boyunca güneş ışığı alan geniş, ferah ve aydınlık bir ortam ile hemen yaşamaya hazır.

Kiralama seçenekleri içinde kullanabileceğiniz Plus Sinema Salonu'nda dilerseniz misafirlerinizi ağırlayabilir, Plus Lounge'da terapi odası, dinlenme salonu, toplantı odası, vb. alanlar ile modern yaşamın ihtiyaçlarını karşılayarak siz ve misafirleriniz mutlu ve rahat hissedebilirsiniz.

Plus Residences'ın ayrıcalıklı lokasyonu sayesinde rahat ve güvenli bir hayatı sunduğu imkanlar sayesinde evinizdeki konforu huzurla yaşamanızı sağlayacaktır.Plus Residence Zorlu Center'a sadece 5 dk, Gayrettepe Metro İstasyonu'na 300 mt ve Boğaziçi Köprüsü'ne 400 mt uzaklıkta...

Şehrin merkezinde, önemli iş, eğlence, kültür, sanat ve alışveriş merkezlerine yakınlığı ve rahat ulaşımı sayesinde hayatın tam içinde, standartların çok üzerinde A plus bir yaşam için yalnızca 38 özel rezidanstan oluşan Propa Plus Residence yepyeni ve özgün bir dünyanın kapılarını açtı.

BİLGİ TALEP FORMU